Referencje-Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

Przedstawiamy Państwu referencje wystawione przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie  dla firmy Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego potwierdzające wykonanie: Okresowych kontroli rocznych i pięcioletnich w placówkach zagranicznych MPiT zlokalizowanych w Belgii oraz Finlandii  .

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Czytaj więcej

Referencje- Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Przedstawiamy Państwu referencje wystawione przez Polską Agencję Żeglugi Powietrznej  w Warszawie  dla firmy Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego potwierdzające wykonanie: Ekspertyzy technicznej dotyczącej wieży kratowej zlokalizowanej w Porcie Lotniczym Szczecin- Goleniów.

Dziękujemy za zaufanie i polecamy swoje usługi w przyszłości.

Czytaj więcej

Referencje- TENGENT Ventures

Z przyjemnością prezentujemy Państwu referencje przekazane przez firmę TENGENT Ventures  dla  Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego za wykonanie ekspertyzy technicznej  dotyczącej stropu nad lokalem usługowym w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej

Referencje- Przedszkole Nr 269

Prezentujemy Państwu poświadczenie wykonania przeglądu technicznego budynku Przedszkola Nr 269 zlokalizowanego przy ul. Smoczej 22 w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy i polecamy się na przyszłość!

Czytaj więcej

Referencje- Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckim

Przedstawiamy  Państwu referencje wystawione przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckim dla firmy Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego potwierdzające wykonanie: Ekspertyzy technicznej dotyczącej stropów 3 budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych w Grodzisku Mazowieckim.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

Czytaj więcej

Referencje- Batorego 4 Sp. z o. o.

Prezentujemy Państwu poświadczenie wykonania ekspertyzy technicznej  dotyczącej stanu technicznegoobiektów budowlanych znajdujących się w strefie oddziaływania budowy obiektu zlokalizowanego w Ząbkach przy ul. Batorego 4.Dziękujemy za współpracę i polecamy się na przyszłość!

Czytaj więcej

Referencje- Ambasada RP w Kijowie

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu  referencje przekazane przez Ambasadę RP w Kijowie. Firma Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego Sp. z o. o. wykonała Wielobranżową Opinię Techniczną dla budynku  Ambasady zlokalizowanego pod adresem Jarosławiw Wał 12 w Kijowie. Serdecznie dziękujemy za zaufanie !

Czytaj więcej

Referencje- Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście

Pragniemy przedstawić List Referencyjny wystawiony przez Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego za wykonanie  rocznej kontroli budowlanej  oraz pięcioletnich  badań i pomiarów przeciwpożarowych instalacji elektrycznej w budynku przy ul. Świętojerskiej 12A w Warszawie.

Czytaj więcej

Sokołowo Sp. z o.o. – Referencje

Przedstawiamy Państwu referencje wystawione przez firmę Sokołowo Sp. z o.o.

Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego Sp. z o. o. wykonała półroczną kontrolę budowlaną obiektu zlokalizowanego przy ul. Jagiellońskiej 78 w Warszawie.

Czytaj więcej